Dezynfekcja i odkażanie autobusów, busów ciężarówek i TIRów

Dezynfekcja pojazdów, zarówno komunikacji miejskiej, jak i osobowych i ciężarowych to ważne działanie mające na celu wyeliminowanie różnych drobnoustrojów chorobotwórczych z wnętrza aut. Czynniki takie jak wysoka temperatura, pozostawieni resztek jedzenia w kabinie auta czy niemożność dokładnego umycia rąk sprawia, że jesteśmy narażeni na ryzyko zakażenia różnymi bakteriami i wirusami. Tym bardziej w obecnym czasie, kiedy panuje pandemia koronawirusa, dezynfekcja samochodów jest po prostu zabiegiem koniecznym. Śmiertelnie groźny wirus zbiera żniwo na całym świecie, dlatego kierowcy pojazdów i właściciele aut muszą szczególnie zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo i poddać swoje pojazdy dezynfekcji.

Nasza firma MK TRUCK DETAILING specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług detailingowych, takich jak mycie i czyszczenie pojazdów, polerowanie i woskowanie, korekta lakieru, a także odkażanie, zarówno wewnątrz jak i zewnątrz pojazdów. Dezynfekcja tirów, ciężarówek, autobusów i busów w obecnym okresie panującej epidemii, powinna być priorytetem dla każdego kierowcy. Obowiązkowo należy dezynfekować pojazdy przewożące żywność, produkty spożywcze i pasze dla zwierząt, a także środki transportu przewożące zwierzęta i niebezpieczne odpady.

Oferujemy wysokiej jakości usługi dezynfekcji, polegającej na dokładnym i skrupulatnym odkażaniu każdego środka transportu. Naszą ofertę dedykujemy zarówno prywatnym właścicielom aut, jak i firmom transportowym i komunikacji miejskiej. Dzięki bardzo efektywnej metodzie zamgławiania i wykorzystania jeszcze innych dodatkowych środków i preparatów odkażających, każde auto poddane dezynfekcji stanie się w pełni bezpieczne do użytkowania i sterylnie czyste. Gwarantujemy, że skutecznie zostaną zlikwidowane wszelkie ogniska występowania grzybów, baterii i wirusów oraz usunięty nieprzyjemny zapach np. powstały podczas przewożenia mięsa.
Dzięki doskonale opracowanym procedurom dezynfekcyjnym, wykonujemy usługi fachowo i rzetelnie. Wszystkie środki transportu, które poddajemy procesowi odkażenia, oddajemy właścicielom w sterylnie czystym stanie sanitarnym.